Zpráva na Živě: Apple.cz bude od října skutečný oficiální web značky Apple

Zpráva na Živě: Apple.cz bude od října skutečný oficiální web značky Apple

Nemohl jsem si nevšimnout krátkého článku na Živě.cz, který říká že od 1. října bude web apple.cz ve správě Apple ČR, tedy pokud bychom měli být korektní Apple Czech, s.r.o. podle obchodního rejstříku. Nicméně podle zprávy to nevypadá na žádné velké změny. CDS se přejmenuje na Apcom a stane se tak součástí Apcom group. Stále bude zajišťovat distribuci produktů Apple (s vyjímkou iPhone), lokalizaci software, technické dokumentace a marketingovou podporu značky.

Jinými slovy, jedeme dál močálem černým kolem bílých skal. V tuto chvíli snad jen můžeme doufat, že zoufalý web apple.cz dostane alespoň částečný vzhled a informace z apple.com. Nedělal bych si však velké naděje. Považoval bych za úspěch už jen to, pokud by byly korektně přeložené novinky z Apple.com a celá současná produktová řada přenesena do grafického hávu apple.com, bez tragických pokusů o nový web.

O českém Apple iTunes Storu nebo zrovnoprávnění českých uživatelů Maců bych v tuto chvíli moc nehovořil. Jedna vlaštovka jaro nedělá.

Poslat Zpráva na Živě: Apple.cz bude od října skutečný oficiální web značky Apple na facebook
Publikováno 25.9.2009
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License