Virtuální desktop ro Mac OS X

Virtuální desktop ro Mac OS X

DiscCloud v sobotu oznámil, že vypouští DiscCloud Virtual Applience, první desktopovou virtualizační platformu určenou pro Mac OS X klienty.

Vypuštěním Deskotp Virtualisation pro Mac nastavuje vysokou laťku pro stolní počítače obecně nejen z hlediska běžných uživatelů, ale také enterprise klientů. S DiscCloud může být Macovský desktop centrálně administrován, podporován a udržován pomocí důvěryhodných a velmi dobře známých praktik používaných VMware profesionály.

DiscCloud Virtual Appliance běhá jako Virtuální stroj na VMware Serverch a ESX produktech a díky tomu na standardní x86 platformě.

DiscCloud rozšiřuje současné schopnosti Macovských desktopů o služby VMware jako automatické zálohování, nepřetržitá dostupnost, škálovatelné diskové kapacity, mobility a obnovování po nehodách.

Unikátní přístup DiscCloudu k virtualizací je 100% kompatibilní s licencí Apple a podporuje klienty Mac OS X 10.5 (Leopard).

Podle výše zmíněných informací by mělo být možné spoutět Mac OS X pomocí těchto nástrojů bez problémů i na neapplovském stroje. Oficiální web uvádí doslova, že je možné spouštět Mac OS X na jakémkoliv x86 hardware. To že spouštíte na takovém stroji OS X není porušením licence ze strany DiscCloud ale vaší.:-)

Poslat Virtuální desktop ro Mac OS X na facebook
Publikováno 8.9.2008
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License