VMware vyputil Windows emulátor Fusion 4 s podporou Lva

VMware vyputil Windows emulátor Fusion 4 s podporou Lva

Společnost VMware včera oznámila novou verzi svého virtualizačního software pro Mac OS X - VMware Fusion 4. Podle tiskové zprávy obsahuje více než 90 nových funkcí, včetně plné podpory Mac OS X 10.7 - Lva.

VMware Fusion 4 je nyní k dispozici za speciální cenu 49,99 dolarů a je optimalizována pro dnešní vícejaderné Macy, stejně jako pro nově vypuštění operační systém Lion - říká VMware. Podívejme se které klíčové funkce se v tomto software objevují:

Optimalizace pro Lva - Uživatelé mohou přidávat programy z Windows do Launchpadu, vidět je v Mission Control a zobrazovat je v celoobrazovkovém režimu nebo přepínat mezi nimi pomocí gest.

Lepší výkon a rychlejší grafika - VMware Fusion 4 je již 64-bit Cocoa aplikace. optimalizovaná pro dnešní vícejaderné Macy a s výkonem 3D Grafiky, který je 2,5x vyšší než u předchozí verze.

Více Macovský vzhled - Nové předvolby k virtuálnímu stroji se blíží těm na které jsme zvyklí u Maca - alespoň tak, jsem to z těch marketingových blábolů pochopil.

Lev ve Lvovi - VMware Fusion 4 podporuje OS X Lion ve virtuálním prostředí. Uživatelé tak mohou spouštění OS X Lva a OS X Lva Server či verze Snow Leoparda ve virtuálních strojích. Na druhé straně, kromě velmi speciálních úloh, si nedokážu představit k čemu je to dobré. Snad jedině s výjimkou Snow Leoparda. Vzhledem k tomu, že Snow Leopard stále ještě podporuje PowerPC kód, VMware tak může umožnit pod Lvem spouštění starých aplikací.

Je zajímavé, že zatímco Apple Insider hovoří o více než 90 nových funkcí, pokud klepnete zde, zjistíte, že se krabice VMware Fusion 4 prodává s více než sty novými funkcemi. Já novinky v tomto software nepočítal. Dopočítáte se vy?

Poslat VMware vyputil Windows emulátor Fusion 4 s podporou Lva na facebook
Publikováno 15.9.2011
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License