Uvedení iPhone se blíží

Uvedení iPhone se blíží

A s ním se také zvětšuje množství zpráv, které se o něm zveřejňuje. Podle Apple Insider se má jednat o GSM/EDGE (2,5G) telefon a nikoliv UMTS (3G). Apple se rozhodl pro 2,5 G mobilního telefonu paradoxně kvůli technologickým výhodám: fyzicky menším komponentám a spolehlivější komunikaci.

Apple prý momentálně shání podporu prodeje pro tento telefon mezi poskytovateli GSM připojení v Severní Americe, Evropě a Asii. Cena mobilního telefonu se bude pohybovat podle diskuzí s operátory.

Cenová otázka je velmi náročná, protože Apple Insider píše, že iPhone by se měl vnímat jako iPod s telefonními službami, nikoliv jako telefon s iPodem. Cena by tak mohla podtrhávat trh s iPody.

iPhone se má prodávat ve dvou kapacitách 4GB a 8GB s flash pamětí. Cena by se tak měla pohybovat o něco výš než iPod nano. Někde také prosákla informace o 249 dolarů a 449 dolarů.

Apple Insider také tvrdí, že není příliš pravděpodobné, že by se iPhone oznamoval na lednovém Apple Expu, kvůli tomu, že Apple nemá dostatečné množství iPhonů k dispozici.

Poslat Uvedení iPhone se blíží na facebook
Publikováno 18.12.2006
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License