Strkáte si iPhone/iTouch do kapsy? To neděláš dobře Jaromíre ...

Strkáte si iPhone/iTouch do kapsy? To neděláš dobře Jaromíre ...

V Severním Kuntucky matka zažaloval Apple, kvůli popáleninám 2. stupně, které získal její syn díky tomu, že mu Apple iTouch explodoval v kapse.

V žalobě žena požaduje 225 000 ve škodách a právních poplatcích po Apple a dalších zodpovědných za design a produkci dotykového zařízení.

Podle žaloby byl chlapec ve třídě, když 4. prosince minulého roku iTouch vypnutý v kapse jeho kalhot, pak uslyšel hlasité bouchnutí a poscítil pálivý pocit na noze. Chlapec ihned poznal, že Apple iTouch, koupený 17. listopadu v Apple Kenwood Town Centru explodoval a začal hořet.

Chlapec ihned utíkal na záchod, zde si sundal kalohy a s pomocí přítele zjistili, že iTouch se propáli skrz jeho kapsu, zničil spodní prádlo a popálil mu nohu.

Apple pochopitelně na zprávu nereagoval (což je jeho standardní pravidlo pro soudní žaloby). V minulosti již Apple musel nahrazovat iPod nano, které se zapalovalo díky problémům s napájením.

Těžko říci, zda se jedná o vadný kus nebo se někdo pokouší získat peníze z Apple (což by nebylo tak neobvyklé, vzhledem k tomu, jak je soud v americe populární). Vzhledem ke zdatným padělkům je možné, že se ani nejednalo o iTouch. Kdoví, uvidíme jestli Apple bude stahovat iTouch zařízení.

Chlapci jen zbývá popřát, aby jeho nehoda neměla vliv na funkci...

Poslat Strkáte si iPhone/iTouch do kapsy? To neděláš dobře Jaromíre ... na facebook
Publikováno 16.3.2009
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License