Steve Jobs komentuje budoucnost Maců

Steve Jobs komentuje budoucnost Maců

V interview, které poskytl Steve Jobs New York Times, Steve Jobs prozradil, že Apple bude pokračovat v rychlých revizích Mac OS X, alespoň pokud se týká blízké budoucnosti, zaměří se také na vylepšení prodejů Maců a zrození multi-touch obrazovek.

Při komentování vypuštění Mac OS X Leoparda koncem tohoto týdne, Jobs prozradil novinářům, že vypouštění operačního systému spustí aktualizace produktové řady nejméně na 10 let.

Steve Jobs je velmi potěšen, že se mu daří uvolňovat každých 12 až 18 měsíců novou verzi operačního systému. V průměru se daří uvolňovat každý rok jednu významnou novou verzi, takže bude možnost vylepšovat a vylepšovat.

Steve Jobs se pousmál nad strategií Microsoftu s různými verzemi Windows Vista, které nutí uživatel kupovat dražší vydání software, aby získali silnější nástroje. "S Leopardem," říká Jobs, "každý získá Ultimate edici za pouhých 129 babek a pokud se podíváte na Amazon, Ultimate edice Windows Vista tam stojí 250 babek."

Podle Timesů, Microsoft prozradil, že nová verze operačního systému s kódovým označením Windows 7, se neobjeví dříve než v roce 2010. Lze předpokládat, že během této doby Apple uvede další dvě nové verze Mac OS X.

Jobs také ukázal, že dvě třetiny prodejů Maců ve Spojených státech jsou přenosné počítače - což je hodně nad průměrem v IT průmyslu. Je to vůbec poprvé co přenosné systému ukazují větší prodej než stolní.

Poslat Steve Jobs komentuje budoucnost Maců na facebook
Publikováno 23.10.2007
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License