Servis, nové iPody v ČR a podcastový portál

Servis, nové iPody v ČR a podcastový portál

Dnes mi dorazila do schránky tisková zpráva od Apple.cz:

Společnost Czech Data Systems IMC dnes na tiskové konferenci oznámila uvedení nových iPodů na český trh. V příloze najdete tiskové zprávy, týkající se nového iPodu nano, iPodu classic a iPodu touch. iPod touch bude na českém trhu k dispozici během října.

Czech Data Systems, Apple IMC dále oznámila novou servisní službu pro přenosné počítače MacBook Pro a pracovní stanice Mac Pro, která garantuje servisní zásah u zákazníka a zajištění opravy do následujícího pracovního dne, a představila nový podcastový portál DigitalUniverse (http://podcasting.apple.cz). Reaguje tak na obrovský nástup podcastů po celém světě a zároveň chce zvýšit zájem o tvorbu podcastů v České republice.

Zcela nový iPod nano přináší přehrávání videa, zdokonalené uživatelské rozhraní s funkcí Cover Flow a atraktivní nový design. Nová generace nejoblíbenějšího hudebního přehrávače na světě nabízí dvoupalcový displej s rozlišením 204 dpi, na kterém mohou uživatelé sledovat své oblíbené filmy, televizní pořady a hudební videa ve stejné kvalitě, jakou dosud nabízel jen iPod 5. generace. iPod nano také obsahuje tři hry. iPod nano vydrží přehrávat hudbu až 24 hodin a video až 5 hodin. Jeho celokovový kryt je vyroben z eloxovaného hliníku a leštěné nerezové oceli a přehrávač se prodává ve čtyřech nových barvách – stříbrné, černé, zelené a tyrkysové.

Nový iPod classic s úložnou kapacitou 80 GB a 160 GB, která bohatě stačí pro uložení celé osobní kolekce hudby, fotografií, videa, podcastů a her – až 40 000 písní nebo 200 hodin videa. Nový iPod classic, který představuje už šestou generaci tohoto přehrávače, přináší všechny funkce, které si zákazníci na přehrávačích iPod oblíbili plus zdokonalené uživatelské rozhraní s funkcí Cover Flow a celokovový kryt.

Nový iPod touch má revoluční dotykové ovládání, které umožňuje uživatelům vyhledávat a přehrávat hudbu, videa a další obsah na úžasném velkém displeji pomocí několika dotyků prstem. Dotykové ovládání, poprvé představené na telefonu iPhone, využívá průkopnický nový software a pro každou aplikaci nabízí naprosto dokonalé uživatelské rozhraní. iPod touch dále jako první iPod obsahuje bezdrátové rozhraní Wi-Fi a dvě aplikace, které je využívají – Safari, nejvyspělejší internetový prohlížeč, který podporuje vyhledávací služby Google Search a Yahoo! oneSearch; aplikaci Apple YouTube, která umožňuje bezdrátově sledovat přes 10 miliónů bezplatných videoklipů na nejoblíbenějším video serveru. iPod touch je tenký neuvěřitelných 8 mm.

Tolik tisková zpráva. Honza Rybář na svých stránkách konstatoval (Apple.cz - masakr pokračuje), že změna vedení CDS se příliš neprojevila. Za sebe mohu říci, že jsem velmi zvědavý, jak se podaří CDS zajistit opravu počítače do 24 hodin. Ve většině případů to budou jednoduché záležitosti, ale vážně jsem zvědavý, jak zvládnou případ, kdy se jim se jdou například 3 počítače s vadným motherboardem. Pokud budete mít někdo nedejbože rozbitý počítač, dejte vědět jak tato služba doopravdy funguje.

Poslat Servis, nové iPody v ČR a podcastový portál na facebook
Publikováno 19.9.2007
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License