Ostuda Parallels 4

Ostuda Parallels 4

Parallels Desktop 4 je prodáván s tím, že zrychluje virtualizaci Windows na Macovi. Bohužel pro Parallel mnoho uživatelů si však naopak stěžuje, že tato nová verze jim šíleným způsobem zpomaluje počítač a někteří požadují své peníze zpět.

Parallels umožňuje Macům spouštět Windows současně s Mac OS X a běhat Windows aplikaci mezi Mac OS X aplikacemi. Soubory mohou být sdílené mezi dvěma prostředími a externí disky mohou být k dispozici všem operačním systémům. Verze 4 byla vypuštěna 4. listopadu a přidala věci jako lepší GUI, podporu pro 8-mi core procesory a lepší integraci Windows a Mac aplikací, a hlavním vylepšením měl být nárůst rychlosti.

Upgradovací proces pro současné uživatele byl komplexní a zabral neuvěřitelně dlouhý čas při převodu virtuálních strojů a rychlost instalovaného produktu nepříjemně překvapila uživatele.

Podle jednoho uživatele prý pomohlo odstranění Parallels Internet Security z Winodws XP, což problém vyřešilo. Technická podpora Parallels se k problému jakoby otočila zády a přšestala konmunikovat. Na svých stránkách má upozornění, že vzhledem k vypuštění nové verze, budou větší prodlevy při řešení dotazů klientů.

Poslat Ostuda Parallels 4 na facebook
Publikováno 25.11.2008
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License