Mac OS X 10.5, iLife 07, iWork 07 možná již v březnu

Mac OS X 10.5, iLife 07, iWork 07 možná již v březnu

Vývoj Mac OS X 10.5 poskočil kupředu více, než dokonce i Apple předpokládal a podle zdrojů lze novou verzi očekávat již koncem března.

Kromě Mac OS X 10.5, by se měly objevit i softwarové balíky iLife 07 a iWork 07, které se dosud nedostaly na trh, díky novinkám, které vyžadují novou verzi operačního systému. Zdroje také potvrzují, že iLife a iWork jsou opravdu velmi závislé na operačním systému Mac OS X 10.5.

V létě minulého roku Apple plánoval uvolnit iLife 07 a iWork 07 v lednu na Macworld Expu, stejně jako to udělal minulý rok. Nespokojenost s kvalitou některých novinek v software, včetně nového tabulkového procesoru, rozhodly pro oddálení prodeje balíku. Ve stejné době se prý Apple rozhodl přidat do balíku také funkce, které jsou svázané s Leopardem (např. Nové iLife a iWork mají využívat Core Animation Leoparda.). původně plánované až do dalších verzí, zřejmě kvůli podpoře prodeje všech tří produktů.

K dnešnímu dni, Apple neudělal žádné oficiální prohlášení o iLife 07 a iWork 07, oznámil pouze, že Mac OS X 10.5 Leopard bude vypuštěn na jaře.

Odkazy z novinek:

Poslat Mac OS X 10.5, iLife 07, iWork 07 možná již v březnu na facebook
Publikováno 12.2.2007
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License