Logitech představil nový typ myši

Logitech představil nový typ myši

Během dnešního tiskového prohlášení, Logitech představil novou řadu high-end myší využívající tmavý laser - stolní Performace Mouse MX (podobná MX 1100) a přenosná Anywhere Mous MX (podobná VX Nano). Myši mohou být použity na jakémkoliv povrchu, včetně skla či lakovaného dřeva. Podle Logitechu, zatímco standardní myš spoléhá na viditelné nepravidelnosti povrchu pro detekci pohybu - způsob který znemožnuje detekovat pohyb na lesklém povrchu a sklu - tyto myši používají mikroskopii pro detekci mikroskopických částí a škrábanců.

Obě myši jsou bezdrátové, využívající rádiovou frekvenci (tedy nikoliv bluetooth), což znamená nutnost USB donglu označovaný jako Unifying reciever.  Zajímavostí tohoto donglu je, že umožňuje pracovat až ze šesti kompatibilními zařízeními najednou. Budete tak potřebovat pouze jeden USB dongle pro klávesnici a myš (Kompatibilní modely Logitechu zahrnují Klávesnici K350,K340, Maraton Myš M705 a bezdrátovou myš M505)

100 dolarová Performance Mouse MX je pravoruká, v plné velikosti s ergonomickým designem a čtyřmi dalšími programovatelnými tlačítky. Micro-USB port umožňuje nabíjet baterii myši přes počítač nebo přiložený napájecí adaptér i za provozu. Anywhere Mouse MX za 80 dolarů používá symetrický design, ačkoliv tlačítko vyžadující aktivaci dvou prstů je určeno pro praváky.

Oba modely budou k dispozici tento měsíc.

Poslat Logitech představil nový typ myši na facebook
Publikováno 19.8.2009
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License