Instalace balíčku od Microsoftu

Instalace balíčku od Microsoftu

Pobavil mě článek který popisuje instalaci balíčku od M$ pro vyzkoušení prostředí Vista - konkrétně zahájení samotné instalace:

Instalace nového rozhraní

Při instalaci je ideální se odpojit od internetu a vypnout veškeré bezpečnostní programy typu firewall a antivirus. Mohlo by se lehce stát, že by uprostřed instalace byly odepřeny přístupy k některému ze souborů. To může vyvolat jedině problémy.

Nevzpomínám že bych něco podobného někdy zažil na Macu...

a dále:

Funkčních změn mnoho nehledejte. Většinou jde pouze o reorganizaci ovládacích prvků, které čas od času doplňují nějací ti falešní sobi. Například ve všech složkách, kterými budete procházet, zaujímá vpravo nahoře neotřesitelnou pozici kolonka pro vyhledávání.

- no tak to by mě zajímalo jestli se najdou nějaké funkční změny v opravdové Vistě.. ;o)

a ještě něco - respektive to nejlepší na závěr:

Absolutní nadšení zažijí všichni nepřátelé nabídky start. Ne že by snad zmizela, z jejího tlačítka zmizelo absurdní slovíčko "START". Poprvé tak můžete vypnout počítač jinak než posloupností START -> VYPNOUT.

připomínám mi to rčení co je opakem letu střemhlav... no přece let střemprdel - jak jednoduché. Jinak ano ano, máte pravdu, něco to připomíná - asi nejvíc když W95 "objevili" koš a ploše ;o)

a docela nakonec:

Instalace je jednoduchá, nastavení do použitelného stavu zabere jen pár minut a neinformovaný člověk vlastně nepozná, že se na počítači stále hřejí šest let stará XP.

Že by z hlediska uživatele Vista byla asi především hlavně "Potěmkin" - neboli kulisy které se nějak tváří.. ? koneckonců odpovídalo by to linii M$ - dobře se tvářit, dobře vypadat a hlavně prodávat.

RM

Poslat Instalace balíčku od Microsoftu na facebook
Publikováno 28.2.2007
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License