Chování Apple indikuje nové produkty na obzoru

Chování Apple indikuje nové produkty na obzoru

Apple potichu zakazuje dovolenou některým svým zaměstnancům v průběhu tří týdnu, počínaje koncem tohoto měsíce. Tento krok se obvykle objevuje před oznámením významného produktu v nadcházejících týdnech, přesto si však nikdo není příliš jistý, co vlastně chce Apple oznamovat.

Produktů u kterých by se dala čekat aktualizace je totiž celá řada, včetně MacBooku Pro a iPadu. S největší pravděpodobností se má jednat o iPhone, kompatibilní se sítí Verizon (CDMA iPhone). Několik novin již na toto téma spekulovalo, včetně The Wall Street Journal, The New York Times nebo Fortune.

Také iPad má velké šance získat novějšího brášku. Zejména po té, co konkurence na CES odhalila své odpovědi na tablet.

Motorola oznamovala tablet Xoom, který má jako první běhat s Androidem 3.0 (Který je prvním systém Android, který je určen pro tablety). Xoom má dvoujaderný procesor na 1 GHz, Prostor na 32 GB dat, 2 kamery (v přední části 2 Mpx a v zadu 5 Mpx. 10.1" displej podporuje rozlišení 1280x800 bodů. Nechybí gyroskop, barometer, e-compass, akcelerometer a adaptivní podsvícení. Na jedno nabití má tablet vydržet 10 hodin.

Lenovo zase přichází s LePadem, který však za Motorolou Xoom trochu zaostává, zejména v tom, že používá Android 2.2.

Ani Microsoft příliš nezaostává. Rozhodl se portovat Windows na platformu ARM a podle tvrzení Steva Ballmera, ať jsi koupíte jakékoliv zařízení, budete na něm moci spouštět Windows. Microsoft také oznamoval nové verzi Windows Phone 7, který bude umožňovat kopírovat a vloži.

Poslat Chování Apple indikuje nové produkty na obzoru na facebook
Publikováno 6.1.2011
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License