Applovský systém prodeje pomocí iPodů touch slaví úspěchy

Applovský systém prodeje pomocí iPodů touch slaví úspěchy

Obchodníci všech velikostí, od drobných podnikatelů až po velké řetězce projevili enormní zájem o řešení, kdy pomocí iPodu touch mohou inkasovat od zákazníků poplatky za služby a zboží - systém, který Apple zavedl ve svých Apple Storech.

Podle Garyho Allena z ifoAppleStore, byl Apple zahlcen požadavky na tento systém, který zahrnuje speciálně upravenou skříňku, do které se vejde iPod touch a přidává mu schopnosti skeneru čárových kódu a čtečku magnetických pásek. Hardwarové zařízení společně se softwarem napsaným na míru dovoluje zaměstnancům Apple rychle obsloužit zákazniky z jakéhokoliv místa v obchodě.

"Od uvedení iPodu POS, požadavky na něj se objevují ze všech směrů, od drobných podnikatů až po velké řetězce a systémové integrátory. Zatím Apple odpovídá, že iPod POS je proprietárním produktem, který není k dispozici pro prodej. Nyní však podle tipařů, šéfové obchodů Apple byli požádáni, aby ukládali kontaktní informace od kohokoliv, kdo projeví zájem o iPod touch systém, evidentně pro vytvoření databáze potencionálních zákazníků, pokud se Apple rozhodne komercionalizovat tento produkt."

 

Poslat Applovský systém prodeje pomocí iPodů touch slaví úspěchy na facebook
Publikováno 7.12.2009
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License