Apple oceňoval nejlepší software pro Mac OS X

Apple oceňoval nejlepší software pro Mac OS X

Apple Design Awards 2007 jsou vyhlašovány dvanáctým rokem a jsou udělovány software, který nejlépe využívá technologie Mac OS X.

Nejlepší aplikací pro Mac OS X Leopard se stává Delicious Library 2.0 (Software pro správu a katalogizaci DVD, knih atd) v závěsu za ním iBank 3.0 (správá osobních financí) obě aplikace jsou pochopitelně v alfa verzi.

Software s nejlepším grafickým rozhraním se stává Coda - webové vývojářské rozhraní, které nabízí kompletní prohlížeč souborů (lokální i vzdálený) publikování souborů, textový editor, WebKIT preview, CSS editor s vizuálními nástroji, plnohodnotný terminál, vestavěné referenční materiály a další. V závěsu se pak objevil Sandvox, což je taktéž nástroj pro tvorbu www stránek.

Nejlepším nástrojem pro vývojáře se stal CSSEdit 2.5 (Jak již název napovídá, jedná se o nástroj pro editace CSS souborů. V závěsu se objevil program rooSwitch, který umožňuje střídat různé profily a vyměňovat tak aplikaci data podle potřeby.

Nejlepší hrou pro Maca je World of Warcraft - The Burning Crusade 2.0, tu hru asi není nutné představovat, v závěsu se objevila hra Wacky Mini Golf

Nejlepší vědeckou aplikací se stala aplikace Papers sloužící pro archivaci a organizaci osobní knihovny vědeckých článků. V závěsu se objevila aplikace SingleCrystal.

Nejlepším widgetem byl nakonec BART widget, umožňující naplánovat cestu metrem v San Franciscu. V závěsu byl widget PEMDAS, což je kalkulačka.

Nejlepším studentským projektem byla aplikace Picturesque 1.0. V závěsu se objevila aplikace Pathway - aplikace, která napomáhá při orientaci ve wikipedii. Asi nemá smysl to rozebírat hlouběji, podívejte se na Screenshooty.:-)

Poslat Apple oceňoval nejlepší software pro Mac OS X na facebook
Publikováno 14.6.2007
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License