Apple má připraveny nové iMacy

Apple má připraveny nové iMacy

Podle serveru AppleInsider, Apple má od začátku září připravenou novou verzi iMaců, ty by už dva týdny měly být vyráběny v továrně na Tchajvanu.

Kromě lepších cen, systém mají mít tenčí design. Ačkoliv podrobnosti nejsou příliš známy, předpokládá se že iMacy budou využívat relativně nové LED podsvícené displeje využívající stejnou technologii jako Cinema Displejích. Kromě estetického hlediska mají iMacy obsahovat také nové funkce, které dosud nebyli k vidění.

Mnozí lidé se domnívají, že Apple začne do iMaců montovat Blue-ray technologii - technologie o které se Steve Jobs vyjádřil jako "bag of hurts" - volně přeloženo balík problémů - z licenční perspektivy. Vzhledem k ceně této technologie bude k dispozici pravděpodobně až u dražších modelů.

Další lidé věří tomu, že vylepšení se bude týkat audio vybavení. Avšak ti co o tom něco ví, podepsal smlouvu o mlčenlivosti a odmítají se k tomuto tématu vyjadřovat. Čemuž se ani nedivím.

Podle Apple Insider záleží v tuto chvíli na marketingovém oddělení Apple, kdy se rozhodne vypustit nové modely. Předpokládá se, že to bude během příštího týdne, nejpozději uprostřed října.

Poslat Apple má připraveny nové iMacy na facebook
Publikováno 25.9.2009
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License