7 neapplovských věcí pro fandy Apple

7 neapplovských věcí pro fandy Apple

Server dvice.com upozornil na 7 zajímavých doplňků pro iOS zařízení a Macy, designem zde zaujal Tivoli Connector - dokovací stanice s reproduktory a vynikajícím zvukem. Další volbou byly Bluetooth reproduktory společnosti Creative - ZiiSOund D5.

Osobně mne překvapily ETIP rukavice, umožňující ovládání iPhone i v rukavicích, které by se zejména v dnešním počasí velmi hodily (Pouze 40 dolarů). Adidas a Sennheiser se spojili aby vytvořili další zajímavé zařízení - potu odolné sluchátka.

Zagg ZaggMate je klávesnice pro iPod sestavená tak, aby v případě, že ji nepoužíváte ochraňovala iPad svým hliníkovým přebalem. Klávesnice funguje s bluetooth, takže nejsou nutné žádné kabely (Stojí 99 dolarů).

Za 29,99 dolarů si pak můžete koupit batoh, který má přesně velikost pro iPad a externě přístupné kapsy pro iPhone či iPod.

A konečně posledním typem je Logitech Speaker Lapdesk N550, který umožňuje pohodlné sledování filmů s notebookem na nohách, aniž by jste se museli obávat, že se přehřeje váš počítač nebo vaše nohy. Podložka je navíc vybavena ventilátorem a reproduktory.

Poslat 7 neapplovských věcí pro fandy Apple na facebook
Publikováno 14.12.2010
 

Změna barev | Autorská práva | Kontakt | Podpora | RSS kanály
© 2006 Gandalf, Design by Mirek
Creative Commons License